درباره ما

کاخ سپید ملل

آشنایی با روحیات ملل، سیر عجایب گیتی، وسعت روح انسان در برابر عظمت زیبایی های جهان، تفریح و گذران اوقات فراغت، خرید و تجارت و صدها ویژگی دیگر گردشگری را پدیده ای اثرگزار در زندگی بشر هزاره سوم نموده است.

شرکت تور اپراتور کاخ سپید ملل با استفاده از توان و تخصص پرسنل و مدیران جوان خود توانست یکی از بزرگترین چرخه های تولید خدمات گردشگری را در سطح کشور به دست آورد.

به پشتوانه رضایتمندی مشتریان خود از سراسر کشور هم اینک با برگزاری برترین تورها در مقیاس کمی و کیفی به پر طرفدار ترین مقاصد گردشگری جهان، یکی از اثرگذارترین برندهای گردشگری کشور شناخته می شود.

ما هم اکنون وظیفه ارائه خدمات به مقیاس گسترده ای از گردشگران کشور در سرتاسر جهان را به عهده گرفته ایم و  این افتخار را مدیون شما مشتریان همیشگی هستیم.

شرکت کاخ سپید ملل با قوی ترین زیر ساخت ها، بالاترین استاندارد ها و کامل ترین شبکه توزیع فیزیکی و اینترنتی می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید.

و با به کارگیری نظرات سازنده مشتریان و برقراری پایه­های ارتباطی نوین با اعضای زیر مجموعه، کارگزاران، خطوط هوایی، راهنمایان تور و سایر اجزای تشکیل دهنده این زنجیره ارزش، در مسیر هدف نهایی خود گام بردارد.

پکیج های گردشگری کاخ سپید ملل در تمامی آژانس های مسافرتی معتبر سراسر کشور در دسترس شماست.

گردشگری را با استانداردهای بین المللی با کاخ سپید تجربه کنید.

تماس با کارشناسان کاخ سپید ملل
Left Menu Icon