تور آنتالیا نوروز 99

چرا تور آنتالیا نوروز 99

تور آنتالیا نوروز 99 سفری به یکی از خوش آب و هوا ترین شهرهای ترکیه است.شهر ساحلی که بیشتر سال هوای فوق العاده داردو برای انواع تفریح ها محلی ایده آل محسوب میشود.مهمترین دلیل برای اینکه آنتالیا در این سال ه به یکی از قطب های گردشگری ترکیه تبدیل شده است ، سواحل زیبای این شهر است.برای رزرو تور نوروز آنتالیا با کاخ سپید ملل تماس حاصل نمایید.

بهترین زمان خرید تور ارزان آنتالیا نوروز 99

به طور طبیعی از هفته پایانی اسفند سفرهای نوروزی شروع می شود و بسیاری از ایرانی ها از آن زمان برای سفر برنامه ریزیی میکنند.به همین دلیل هز 27 اسفند تا هفته اول فروردین ، بهترین زمان سفر و پرطرفدارترین تاریخ های شروع سفر با تور نوروز آنتالیا 99 خریداری می شود.

هرچه به نوروز نزدیک تر می شویم ، اقامت در بهترین هتل ها ، پرواز در ساعات مناسب با خطوط هوایی با امکانات به سرعت تکمیل می شود.

بنابراین به شما پیشنهاد میکنیم ، برای سفری خاطره انگیز با بهترین امکانات و مناسب ترین قیمت در اولین فرصت نسبت به خرید تور نوروز آنتالیا 99 اقدام کنید.

 آب و هوای آنتالیا نوروز 99

به طور کلی این فصل آنتالیا گرم تر از شهرهای ترکیه است ، هوایی با دمای بین 8 تا 13 درجه را تجربه میکنید.هوایی بهاری و فوق العاده عالی که البته هنوز برای شنا در سواحل این شهر سرد به نظر می رسد.با این حال این هوا برای قدم زدن کنار ساحل با تور نوروزی آنتالیا در طبیعتی زیبا تجربه بسیار عالی را برایتان رقم خواهد زد.

مشاهده کلیپ

نکاتی که باید قبل از سفر به آنتالیا بدانیم

ترانسفر رفت و برگشت

دارد

بیمه

دارد

گشت خرید

ندارد

خدمات ALL

دارد

نکات تور آنتالیا

پروازهای نوروزی آنتالیا

خطوط هوایی قشم ایر ،ایران ایر ، ایران ایر تور ، سان اکپرس و ماهان از جمله مهمترین شرکت های هستند که مسافران ایرانی را با تور ارزان آنتالیا نوروز 99 به این کشور می رسانند.

آیا وعده های غذایی در تور آنتالیا نوروز 99 رایگان است ؟

در بخش پکیج ها ، هتل ها و خدمات آن ها ذکر شده است که هتل ها با خدمات ALL و UALL وعده های غذایی رایگان به مسافران ارائه خواهند داد.

مدارک مورد نیاز برای سفر نوروزی به آنتالیا

برای سفر به آنتالیا و هرکدام از شهرهای ترکیه نیاز به ویزا نیست ، باید اصل گذرنامه خود را که بیش از 6 ماه از اعتبار آن می کذرد همراه داشته باشید.

مجری مستقیم تورهای ترکیه-آنتالیا

بهترین نرخ تورهای نوروزی را از ما بخواهید.

02188895096

02188895096

با ما تماس بگیرید

تـورهای تبـلیغـاتی

شاید دوست داشته باشید

*پرواز قطر
* 6 شب و 7 روز
*ترانسفر رفت و برگشت   
*بیمه مسافرتی

جزییات بیشتر

*پرواز قطر
* 5 شب و 6 روز
*ترانسفر رفت و برگشت   
*بیمه مسافرتی

جزییات بیشتر

*پرواز قطر
* 4 شب و 5 روز
*ترانسفر رفت و برگشت   
*بیمه مسافرتی

جزییات بیشتر