بدروم کجاست؟

بدروم شهری ساحلی در جنوب غربی ترکیه است و دارای سواحل زیبای دریای اژه است. به دلیل اینکه این شهر در پایین‌ترین ناحیه ترکیه قرار گرفته به آن نام بدروم به معنای پایین را داده‌‌اند. مساحت این شهر 686 کیلومتر می‌باشد. به دلیل موقعیت جزیره‌ای این شهر دارای آب و هوای مدیترانه‌ای بوده و در تابستان آب و هوایی گرم و در زمستان آب و هوای معتدلی را دارا می‌باشد. گرم ترین ماه سال در بدروم جولای با دمای 29 درجه و سردترین ماه سال ژانویه با میانگین دمای 12 درجه سانتیگراد است.

آب و هوای بدروم

زمستانهايي معتدل و باراني و تابستانهاي گرم و خشك دارد. ليكن نسيم بعد از ظهري در تابستان ها ، كمي از شدت گرما مي كاهد.

جاذبه های توریستی بدروم

بدروم يكي از مهمترين شهرهاي تفريحي سواحل درياي اژه مي باشد. علاوه بر جنب و جوشي كه در همه ساعات روز وجود دارد ، جذابيت شبهاي بدروم نيز از ويژگيهاي اين شهر است. از اماكن ديدني اين شهر مي توان موزه باستان شناسي زير زميني ، موزه روباز ، تئاتر باستاني ، گور سنگها ، درب ميندوس ، قلعه چيفيت ، قلعه بودروم ، مسجد مصطفي پاشا ، مسجد تپه جيك و مسجد عدليه را نام برد. استفاده از سواحل دريا و ورزش هاي آبي و همچنين گشت هاي روزانه دريايي با قايق يكي از تفريحات بودروم محسوب مي شود.

حمل و نقل بدروم

فرودگاه میلاس – بودروم در 30 کیلومتری مرکز شهر است . حمل و نقل عمومي در اين شهر مبتني بر تاكسي اختصاصي، تاكسيهاي ون اشتراكي مي باشد. تاكسيهاي اين شهر نسبتا گران مي باشد. نرخ اوليه تاكسي متر در بدو ورود به وسيله در حدود 2 دلار مي باشد و پس از طي يك مسير 10 كيلومتري در حدود 20 الي 30 دلار مي بايست پرداخت نمود. اين تاكسيها فقط به صورت اختصاصي اقدام به سوار نمودن مسافر مي نمايند. تاكسيهاي ديگر تاكسيهاي ون هستند كه در شهر بدروم به نام دل موش ناميده ميشوند و ظرفيت 10 سرنشين را دارا بوده و به صورت اشتراكي مورد استفاده مسافران قرار مي گيرند. اين تاكسيها در خطوط مشخصي حركت مي نمايند و كرايه آنها ثابت بوده و براي هر نفر در 1.5 لير جديد مي باشد. اين خودروها در طي مسير خود داراي ايستگاه نمي باشند و بنابه در خواست مسافر توقف مي نمايند.

مشاهده تصاویر

خطا ریولوشن اسلایدر: Slider with alias single-package not found.
Maybe you mean: 'home-1' or 'تور استانبول' or 'تور کوش آداسی'

نکاتی که باید قبل از سفر بدانیم

صبحانه-نهار-شام و انواع نوشیدنی

24 ساعته دارد

ترانسفر فرودگاهی

دارد

بیمه مسافرتی

YES

گشت شهری

ندارد

  +982383484

  با ما تماس بگیرید

  [woocommerce_order_tracking]

  تـورهای تبـلیغـاتی

  شاید دوست داشته باشید

  *پرواز معراج
  * 7 شب و 8 روز
  *گشت شهری   
  *بیمه ویژه کرونا

  DETAILS

  *اتوبوس تخت شو
  * 4 شب و5 روز
  *ترانسفر رفت و برگشت
  *بیمه مسافرتی وتور لیدر

  DETAILS

  *پرواز ماهان
  * 6 شب و 7 روز
  *ترانسفر فرودگاهی -بیمه
  *تور لیدر فارسی زبان

  DETAILS

  PACKAGES

  0 Tours in تور بدروم

  PACKAGES

  تماس با کارشناسان کاخ سپید ملل