چرا تور مارماریس نوروز 99

مارماریس با سواحل زیبا و بناهای تاریخی از برترین مقاصد گردشگری ترکیه است.وقتی مسافر این شهر باشید ، حتما سفری مفرح و دلچسب ، پر از ماجراجویی و فعالیت های تفریحی را با تور مارماریس نوروز 99 تجربه میکنید.وقتی در نوروز به این شهر زیبا سفر میکنید ، حتما از پارک های جذاب آبی و هیجان انگیز ترین بازی های آبی و تفریحات ساحلی هم استفاده کنید .پس چمدانهایتان را ببندید و با تورهی مارماریس نوروز 99 کاخ سپید ملل سفر کنید.

بهترین زمان خرید تور مارماریس نوروز 99

به طور طبیعی از هفته پایانی اسفند سفرهای نوروزی شروع می شود و بسیاری از ایرانی ها از آن زمان برای سفر برنامه ریزیی میکنند.به همین دلیل هز 27 اسفند تا هفته اول فروردین ، بهترین زمان سفر و پرطرفدارترین تاریخ های شروع سفر با تور مارماریس نوروز 99 خریداری می شود.

سفر با تور مارماریس در بهار ویژگی هایی زیادی دارد که اول از همه آب و هوای بسیار عالی در این ایام و بعد خلوتی نسبی این شهر نسبت به تابستان می باشد.و همچنین تعداد زیادی از مراکز تفریحی درهایشان را به رویتان باز میکنند.

 آب و هوای مارماریس نوروز 99

آب و هوای شهر هم زمان با تور ارزان مارماریس نوروز 99 در ایام نوروز هنوز آن قدر گرم نشده که بشود تن به آب زد ، اما هوایی ایده آل برای گردش در شهر ، قدم زدن کنار ساحل و دیدن از زیبایی های این نقطه دیدنی از ترکیه به شمار می آید.دمای هوا در این بازه زمانی بین 15 تا 20 درجه سانتیگراد و در اغلب روزها آفتابی خواهد بود.

تور مارماریس نوروز 99

نکاتی که باید قبل از سفر به مارماریس بدانیم

ترانسفر رفت و برگشت

دارد

بیمه

دارد

گشت

دارد

خدمات ALL و UALL

دارد

نکات تور مارماریس

پروازهای نوروزی مارماریس

خطوط هوایی قشم ایر ، آتا و ... مهمترین شرکت های هوایی هستند که مسافران ایرانی را به این مقصد میرساند.

مدارک مورد نیاز تور مارماریس

شهروندان ایرانی نیاز به ویزا ندارند وفقط باید اصل گذرنامه که حداقل 6 ماه اعتبار دارد را به همراه داشته باشند.

02188895096

کاخ سپید ملل

مجری مستقیم تورهای ترکیه

    02188895096

    با ما تماس بگیرید

    تـورهای تبـلیغـاتی

    شاید دوست داشته باشید

    تماس با کارشناسان کاخ سپید ملل